NOWE MIEJSCE I NOWA JAKOŚĆ NA MAPIE WARSZAWY

Klub zlokalizowany w sercu tętniącego życiem Śródmieścia Warszawy. Niezrównany poziom komfortu, wkomponowany w kosmopolityczny rytm miasta – to miejsce, gdzie wniesiesz swój trening na wyższy poziom. Stworzony by inspirować. Otrzymasz wsparcie w  przygotowaniu diety, ćwiczeniach, stawianiu celów i ich realizacji.

 

 

POCZUJESZ JAKBY TO BYŁA TWOJA PRYWATNA PRZESTRZEŃ DO TRENINGU

Do Twojej dyspozycji i inwencji oddajemy komfortową przestrzeń  z nowoczesnym systemem wentylacji i klimatyzacji,  złożoną ze strefy cardio, wolnych ciężarów, studia fitness, stref treningu funkcjonalnego, wyposażonych w najnowszy dostępny sprzęt na rynku m.in. Precor, Hoist, Eleiko, Escape oraz Reebok. Po treningu poczujesz nowy wymiar odprężenia w zamkniętej strefie wellness.

OTRZYMAJ OFERTĘ

Pokażemy Ci jak osiągnąć wewnętrzną harmonię niezbędną w realizacji Twoich celów.

Wierzymy, że Twoje treningi wzbogacone o odpowiednią diagnostykę oraz kompleksowość usług, będą przynosiły najlepsze rezultaty. Dlatego oddajemy naszym Klubowiczom przestrzenie, które codziennie wzbogacają zdrowie fizyczne i psychiczne. Skorzystaj z punktu diagnostycznego, gdzie nasi profesjonaliści pokażą Ci optymalną drogę rozwoju.

SPOTKAJ SIĘ Z TRENEREM

ROZWÓJ W ZGODZIE Z TOBĄ I NAUKĄ

Holisyczne podejście naszych Trenerów i Dietetyków zainspiruje Cie do zmian. Zmiany odkryją w Tobie nowe pasje. Kompleksowo poznaj swoje ciało dzięki konsultacjom dietetycznym oraz badaniom wydolności w punkcie diagnostycznym Quantum.

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Quantum Fitness&Welness to prywatna strefa relaksu, w której Twoja sylwetka oraz samopoczucie są dla nas priorytetem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ta wyjątkowa przestrzeń spełniała Twoje oczekiwania i była dla Ciebie ekskluzywnym miejscem osobistej odnowy i wypoczynku dla ciała i ducha. Oferujemy Ci profesjonalny i najnowocześniejszy sprzęt treningowy wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewniających niezwykły komfort i przyjemność ćwiczeń. Wszystkie urządzenia wykorzystywane w naszym centrum fitness zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko pozwalać na efektywne ćwiczenia, ale i sprawiać Ci niezwykłą radość z ich użytkowania. Dzięki temu, pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej, która zadba o Twój rozwój i bezpieczeństwo i dostosuje tryb ćwiczeń do Twoich potrzeb, poczujesz różnicę i bardzo szybko docenisz wygodę i funkcjonalność naszych sprzętów oraz zobaczysz efekty swojej pracy.

 

Przedstawimy Ci najnowsze tendencje i rozwiązania fitnessowe, a nasi trenerzy opracują dla Ciebie indywidualny program treningowy i wspólnie z Tobą wypracują dobrą kondycję fizyczną oraz wygląd Twojego ciała, skupiając się na Twoich potrzebach, predyspozycjach oraz upodobaniach fitnessowych. Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortową przestrzeń do ćwiczeń z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, w której możesz korzystać ze stref treningu funkcjonalnego, studia fitness, strefy cardio oraz strefy wolnych ciężarów. Na miejscu będziesz mógł również zasięgnąć porad i opinii naszych dietetyków i trenerów, którzy w sposób kompleksowy zadbają o rozwój Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego i wskażą Ci optymalną drogę Twojego rozwoju. Po treningu czeka na Ciebie zasłużona chwila relaksu i przyjemności w strefie Wellness&SPA Quantum.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę indywidualną dostosowaną do Twoich potrzeb, korzystną ofertę dla Firm oraz specjalną ofertę dla Par.

Partnerzy:


Zapraszamy do sklepów:
Złote Tarasy Złota 59
Arkadia Jana Pawła II 8

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI QUANTUM - BECOME THE NEW YOU

Wypełnij formularz i umów się na trening w klubie. Podejmij decyzję i zainspiruj się do działania.

Made with by Rocket-Marketing