Godziny otwarcia

pon. – pt. 6:00 – 21:30

sob. – 8:00 – 17:30 

nd.- 9-16:00

 

 

Adres

ul. Piękna 15

Warszawa

PARKING PODZIEMNY

ul. Piękna 20 (wjazd od Kruczej)
Rezerwacja miejsc online

BECOME THE NEW YOU


Wypełnij ten formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Quantum Fitness to przestronne i ekskluzywne miejsce, w którym odnajdziesz spokój i zrealizujesz swoje cele i marzenia o zgrabnej i zdrowej sylwetce. Jesteśmy jedynym klubem w Śródmieściu Warszawy, który wychodzi do swoich Klientów z pełną ofertą Premium. W trosce o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie oraz zadowolenie oddajemy Ci luksusowe miejsce z najnowocześniejszym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą, która zadba o Twoje potrzeby. Naszym Klientom proponujemy różne techniki ćwiczeń i relaksu w innowacyjnych przestrzeniach fitness oraz strefie kliniki, a to wszystko w centrum zatłoczonego miasta. Tutaj odnajdziesz wytchnienie i satysfakcję z czasu, który wykorzystasz w najlepszy sposób, a my dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł stąd zadowolony i odmieniony!

Jesteś zainteresowany nasza ofertą i potrzebujesz wskazówek oraz pomocy w doborze odpowiednich rozwiązań? Zapraszamy do naszego kompleksu przy ul. Pięknej 15 w Warszawie. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi i wskażemy dobry kierunek działań zmierzających do uzyskania Twojej idealnej sylwetki!

Parking - tu możesz zaparkować

parkujesz.pl quantumfitness

Partnerzy:

Made with by Rocket-Marketing