Krioterapia w Quantum Fitness - Profesjonalna kuracja wspomagająca zdrowie, regenerację i piękny wygląd

Marzysz o kąpielach w rzece zimą, ale nie masz do tego odwagi? Nie musisz morsować, żeby pobudzić swój organizm do pracy. Sięgnij po nowoczesne rozwiązanie – krioterapię stosowaną w gabinetach lekarskich i kosmetycznych na całym świecie!

W Quantum Fitness udowadniamy, że chłód może pozytywnie wpłynąć na kondycję twojego zdrowia. Nie czekaj i sprawdź, czym jest krioterapia, na czym polega i wybierz jej prozdrowotny potencjał już dziś.

Co to jest krioterapia?

Krioterapia to słowo, które pochodzi z języka starogreckiego i w tłumaczeniu oznacza “leczenie zimnem”. Jak sama nazwa wskazuje, krioterapia polega na zabiegach wykorzystujących niską temperaturę do schładzania powierzchni ciała.

Zabieg krioterapii wykorzystuje naturalne reakcje obronne organizmu, który chroniąc się przed zamarznięciem, poszerza naczynia krwionośne i spowalnia najmniej istotne procesy zachodzące w ciele.

W Quantum Fitness przeprowadzamy zabiegi, takie jak krioterapia ogólnoustrojowa oraz wkrótce krioterapia miejscowa.

Sprawdź pakiety

Na czym polega krioterapia ogólna?

Leczenie zimnem w formie ogólnej odbywa się w dwóch etapach, które pobudzają ciało i nadają mu odżywczego blasku.

Pierwszy etap polega na schładzaniu organizmu wywołującego kurczenie naczyń krwionośnych.

Drugi etap, ożywczy, poszerza wcześniej skurczone naczynia.

Krioterapia ogólnoustrojowa w Quantum Fitness

Krioterapia ogólnoustrojowa sprawia, że wszystkie wcześniej spowolnione procesy zaczynają przyspieszać, a organizm pracuje na pełnych obrotach.

Na naszych klientów czeka nowoczesna kriokomora, w której możemy bezpiecznie i kompleksowo zrealizować dowolny zabieg krioterapii.

Krioterapia to kompleksowa troska o zdrowy organizm i piękny wygląd

Na co pomaga krioterapia? Zabiegi krioterapii regularnie odbywane w urządzeniach, jakimi są kriokomory, odżywiają całe ciało, jednocześnie minimalizując bóle stawów i mięśni. Krioterapia przyczynia się do redukcji stanów zapalnych w organizmie i wspiera go w stabilizacji wewnętrznych procesów, takich jak gospodarka hormonalna.

Dla niektórych krioterapia to fizjoterapia, co ma swoje uzasadnienie – krio zabiegi doskonale sprawdzają się podczas rehabilitacji oraz rekonwalescencji.

Krioterapia jest stosowana w kosmetologii, ponieważ poprawia kondycję skóry, nadaje jej blasku i zmniejsza ilość niedoskonałości. To świetne rozwiązanie dla osób dotkniętych chorobami skóry, takimi jak atopowe zapalenie skóry czy łuszczyca.

Kabina kriogeniczna to również miejsce, w którym powiew zimnego powietrza przyspieszy twój metabolizm i pomoże Ci stracić zbędne kilogramy. Dodatkowo, po krioterapii odczujesz poprawę samopoczucia! Zabiegi zmniejszają poziom stresu, wzmacniają produkcję endorfin i obniżają kortyzol, a także sprawdzają się podczas leczenia bezsenności.

Już teraz możesz się przekonać w praktyce, na co pomaga krioterapia i cieszyć się korzyściami z leczenia zimnem w Quantum Fitness.

Sprawdź pakiety

Dla kogo?

Krioterapia jest w stanie zredukować ból stawów i mięśni, zredukować stany zapalne, a także nawet pomóc w regulacji układu hormonalnego. Jest to także nieoceniona pomoc podczas rehabilitacji oraz rekonwalescencji.

Regularnie odbywane zabiegi w komorach do krioterapii mogą korzystnie wpłynąć na kondycję skóry twarzy, jak i całego ciała. Krioterapia może także przyczynić się do utraty zbędnych kilogramów, przyspieszając metabolizm. Dodatkowo, doprowadza do zmniejszenia poziomu stresu, obniżając kortyzol, jednocześnie wytwarzając endorfiny, czyli hormony szczęścia.

Medycyna

Działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Ułatwienie procesu rehabilitacji.

Sport

Eliminacja efektów przetrenowania. Zwiększenie wydajności i poprawa wyników sportowych.

Wellness

Poprawa samopoczucia. Pozytywne oddziaływanie na jakość skóry.

Dlaczego warto wybrać krioterapię w Quantum Fitness?

Profesjonalna, indywidualna obsługa

W Quantum Fitness stawiamy na specjalistyczne wsparcie ze strony wykwalifikowanych ekspertów w zakresie pracy nad ciałem.

Nasze zabiegi krioterapii przeprowadzają osoby, których doświadczenie pozwoli Ci czerpać pełną satysfakcję z leczenia zimnem. Krioterapia ogólnoustrojowa w Quantum Fitness gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Kompleksowe zabiegi

Leczenie zimnem w Quantum Fitness to możliwość odżywienia i pobudzenia całego ciała, bez względu na dolegliwości czy bóle.

W ramach naszych rozbudowanych pakietów zarówno krioterapia ogólna, jak i krioterapia miejscowa, wspomagają organizm w zwalczaniu stanów zapalnych, czy objawów chorób skóry, a nawet migren. Bez względu na to, co Ci dolega, w krioterapii znajdziesz ukojenie.

Specjalistyczny sprzęt

Podstawową misją Quantum Fitness jest troska o kondycję, zadowolenie oraz komfort każdego klienta. Komora kriogeniczna to nie tylko świetne narzędzie odżywiające ciało, ale też profesjonalny sprzęt kosmetologiczny.

Kriokomory oraz aparaturę do krioterapii miejscowej w Quantum Fitness wykonano według norm oraz standardów gwarantujących bezpieczeństwo.

Zdrowie i relaks

W Quantum Fitness łączymy w krioterapii korzyści zdrowotne z pełnym relaksem i odpoczynkiem od dnia codziennego.

W komorze kriogenicznej nie tylko pobudzisz do pracy swoje ciało, ale też rozluźnisz napięcia i zmniejszysz poziom stresu. Jeśli potrzebujesz wsparcia organizmu, znajdziesz je w trakcie odprężających zabiegów krioterapii w Quantum.

Wybierz zabieg krioterapii dla siebie i swojego ciała w Quantum Fitness

Zabieg jednorazowy

160 zł

Zakres zabiegu: Obejmuje każdy dowolny program w kriokomorze.

Czas jednej sesji: W zależności od zabiegu najkrótszy czas trwania jednej sesji to 1,5 minuty, a najdłuższy to 4 minuty.

Temperatura: Temperatura w kriokomorze w zależności od sesji jest w przedziale od -110 °C do -194 °C.

Pakiet FAT LOSS

1 100 zł

Zakres zabiegu: 10 kriozabiegów wspomagających odchudzanie oraz przyspieszających przemianę materii. Ten dedykowany program pozwala spalić aż 400 kcal podczas tylko jednego zabiegu!

Czas: Czas jednej sesji to 4 minuty.

Temperatura: Temperatura w kriokomorze w zależności od sesji jest w przedziale od -110 °C do -125 °C.

Pakiet EXTREME RECOVERY

1 300 zł

Zakres zabiegu: 10 kriozabiegów zalecanych po aktywności fizycznej w celu zmniejszenia zmęczenia powysiłkowego, uśmierzenia bólu mięśni i przyspieszenia ich regeneracji.

Czas: Czas jednej sesji to 3 minuty.

Temperatura: Temperatura w kriokomorze w zależności od sesji jest w przedziale od -185 °C do -194 °C.

Pakiet HORMONE BOOSTER

1 000 zł

Zakres zabiegu: 10 kriozabiegów stymulujących zarządzanie gospodarką hormonalną, pobudzających libido oraz zmniejszających dolegliwości związane z depresją.

Czas: Czas jednej sesji to 2,5 minuty.

Temperatura: Temperatura w kriokomorze w zależności od sesji jest w przedziale od -175 °C do -190°C.

Pakiet MIX

1 200 zł

Zakres zabiegu: 10 kriozabiegów od możliwie najwyższych do najniższych temperatur.

Czas: indywidualnie w zależności od zabiegu.

Temperatura: Temperatura w kriokomorze w zależności od sesji jest dobierana indywidualnie.

Chcesz poczuć pobudzający chłód na własnej skórze? Wybierz już dziś profesjonalną krioterapię w Quantum Fitness

    Made with by Rocket-Marketing