Quantum Fitness & Wellness

Quantum Fitness&Wellness to strefa w której Twoja sylwetka i samopoczucie jest priorytetem. Oferujemy Ci sprzęt treningowy najwyższej jakości wraz z profesjonalną kadrą trenerską.

Przedstawimy Ci najnowsze tendencje fitnessowe i opracujemy dla Ciebie indywidualny program treningowy. Po ciężkiej pracy czeka na Ciebie chwila przyjemności i relaksu w części Wellness & SPA Quantum.

Zobacz ofertę indywidualną

Zobacz ofertę dla firm

Treningi personalne

Chcesz wymodelować sylwetkę i poprawić swoją kondycję, oczekując przy tym ponadprzeciętnych wyników? Marzysz o tym, aby Twój trening stał się codzienną rutyną redukującą napięcie oraz dostarczającą Ci każdego dnia nową dawkę czystej energii? Witaj na początku swojej nowej drogi ku doskonałości! Siłownia w Quantum Fitness to jedyna w Warszawie przestrzeń do ćwiczeń z w pełni zintegrowaną oraz luksusową kolekcją produktów, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel. Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe miejsce z nowoczesnym systemem wentylacji i klimatyzacji, w którym możesz korzystać ze strefy cardio, wolnych ciężarów, studia fitness oraz stref treningu funkcjonalnego.

 

Siłownia w Quantum Fitness to luksusowe miejsce w samym centrum Warszawy, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebne Ci jest do wymodelowania sylwetki. Tylko tutaj będziesz mógł trenować pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów personalnych, którzy zadbają o jakość wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i zapewnią Ci komfort i spokój podczas każdego seansu siłowego. Nasi instruktorzy pomogą Ci sprecyzować Twoje cele treningowe, przygotują dla Ciebie plan ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb oraz kondycji fizycznej i będą wspierać Cię poradami w trakcie treningu oraz monitorować Twoje osiągnięcia tuż po nim.

 

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy najnowszy dostępny na rynku sprzęt siłowy i aerobowy marki Precor, Hoist, Eleiko, Escape oraz Reebok, gwarantujący wysoki komfort treningu, dostosowany zarówno do potrzeb siłowych mężczyzn, jak i zoptymalizowany względem możliwości pań. Strefa cardio oraz strefa do treningu funkcjonalnego zostały wyposażone w najwyższej jakości sprzęt oraz akcesoria do ćwiczeń gwarantujące bezpieczeństwo podczas sesji. Pozwolą Ci one trenować efektywnie i w atmosferze dobrej zabawy oraz zadbać o mięśnie nóg, pośladków, ramion, mięśnie brzucha, grzbietu czy pleców. Dla miłośników martwych ciągów czy przysiadów ze sztangą przygotowaliśmy bogato wyposażoną strefę wolnych ciężarów przeznaczoną do treningu poszczególnych grup mięśniowych w izolacji. Dbając o komfort użytkowników siłowni, stale wyposażamy wszystkie strefy w nowe urządzenia i przyrządy dające satysfakcję z wykonywanych na nich ćwiczeń. W siłowni znajduje się też miejsce umożliwiające rozciąganie mięśni przed lub tuż po zakończonych ćwiczeniach. Przestrzeń siłowni tworzy luksusowy i w pełni wyposażony kompleks dostosowany do potrzeb i aspiracji naszych Klientów, zapewniający Ci pełen profesjonalizm i kompleksowość usług oraz wzbogacający Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

 

Członkostwa QUANTUM

1 miesiąc

549zł

3 miesiące

499zł/miesięcznie

* 2 wejścia dla gościa w cenie karnetu 

*płatność z góry 

12 MIESIĘCY

449zł/MIESIĄC

*6 wejść dla gościa w cenie karnetu

W RAMACH WSZYSTKICH CZŁONKOSTW OFERUJEMY:

 • nielimitowany dostęp do całej infrastruktury siłowni
 • nieograniczony dostęp na zajęcia grupowe według grafiku
 • nieograniczony wstęp do strefy wellness
 • próbny trening z trenerem personalnym
 • serwis ręcznikowy 
 • możliwość mrożenia członkostwa 

WYCHODZĄC NAPRZECIW OCZEKIWANIOM NASZYCH KLUBOWICZÓW PRZYGOTOWALIŚMY DODATKOWO:

 • korzystną ofertę dla Firm
 • ofertę dla par

Szczegóły oferty dostępne  pod numerem 885580057 lub klub@quantumpiekna.pl

 

 

Wymagania zawodowe, nieustanne kontakty z Klientami oraz dzisiejszy styl życia sprawiają, że nie tylko chcemy i musimy świetnie wyglądać, ale i dobrze czuć się we własnym ciele. Wielu Pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, że współczesny Pracownik jest cennym elementem zespołu, dlatego od jego zdrowia i dobrego samopoczucia zależy efektywność działań Firmy oraz jej konkurencyjność. Wychodząc naprzeciw potrzeb współczesnego rynku pracy oraz znając potrzeby naszych Klientów, chcielibyśmy – z myślą o wspólnym zarządzaniu zdrowiem i wpływie na jakość życia ­­– zaoferować Państwu specjalny pakiet dla Firm obejmujący dostęp do usług Quantum Fitness. W naszym klubie zlokalizowanym w centrum Warszawy będą Państwo mogli, w otoczeniu profesjonalnych i wykwalifikowanych trenerów i instruktorów fitness, wzmocnić swoje siły oraz ciało i zadbać o zdrowy styl życia. Program, który dla Państwa przygotowaliśmy, został zorientowanym przede wszystkim na tych z Państwa, którzy – mając na uwadze politykę kadrową uwzględniającą zarządzanie zdrowiem Pracowników – szukają usług i rozwiązań o bardzo wysokim standardzie i jakości oraz dostosowanych do charakteru i potrzeb osób z nich korzystających. Pakiet oferowany przez nasz klub fitness to również doskonała forma nagrody motywacyjnej lub okolicznościowej dla członków Firmy.

W ramach specjalnej oferty dla Firm Quantum Fitness proponujemy nielimitowany dostęp do całej infrastruktury siłowni, nieograniczony wstęp do strefy relaksacyjno-leczniczej wellness oraz nieograniczony dostęp na zajęcia grupowe według aktualnego grafiku. Będą mieli Państwo także możliwość wzięcia udziału w próbnym treningu z trenerem personalnym oraz zapewnioną wstępną konsultację dietetyczną, a w strefie Quantum Clinic – 15% rabatu na wszystkie zabiegi. Zapewniamy również możliwość stworzenia indywidualnych zajęć na potrzeby Państwa Firmy. Mamy nadzieję, że zarówno oferta, jak i pobyt w naszych klubach spełnią Państwa oczekiwania.

Oferta dla firm

OFERUJEMY:

 • nielimitowany dostęp do całej infrastruktury siłowni
 • nieograniczony dostęp na zajęcia grupowe według grafiku
 • możliwość stworzenia indywidualnych zajęć na Państwa potrzeby
 • nieograniczony wstęp do strefy wellness
 • próbny trening z trenerem personalnym

Skontaktuj się z nami, Po zapoznaniu się z potrzebami i oczekiwaniami Twojej firmy wspólnie przygotujemy idealną ofertę dla Ciebie i Twoich pracowników.

 

Szczegóły oferty dostępne  pod numerem 885580057 lub klub@quantumpiekna.pl

Chcesz zacząć ćwiczyć na siłowni, ale obawiasz się kontuzji? Wiemy, że pierwsze ćwiczenia w klubie fitness nie są proste dla każdego, dlatego przykładamy wielką uwagę do Twojego indywidualnego rozwoju i dbamy o to, abyś wizję swojej idealnej sylwetki opracowywał pod okiem wykwalifikowanych i profesjonalnych trenerów personalnych, którzy zadbają o prawidłowy rozwój Twojego ciała. Nasi instruktorzy nie tylko ułożą dedykowany dla Ciebie program treningowy i zaplanują odpowiednią dla Ciebie dietę, ale zadbają również o to, aby trening był urozmaicony i zgodny z Twoimi potrzebami i temperamentem. Na każdym etapie będziesz mógł liczyć na ich nieocenioną i fachową pomoc oraz wsparcie. Będą też nieustannie monitorować oraz oceniać Twoje postępy, dzięki czemu wykonywane przez Ciebie ćwiczenia będą w pełni bezpieczne i efektywne.

Indywidualne bądź grupowe ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego to nie tylko komfort idealnie dopasowanego do Ciebie programu, ale przede wszystkim inwestycja we własne ciało i poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Trening personalny uznawany jest za jedną z najbardziej efektywnych i motywujących form treningu, bezpieczną dla Twojego ciała i eliminującą ryzyko kontuzji. Przed rozpoczęciem sesji nasi instruktorzy przeprowadzą z Tobą wywiad, na podstawie którego określą Twoje fizyczne predyspozycje oraz wskażą Ci prawidłowy kierunek wspomagający osiągnięcie zamierzonych przez Ciebie celów. Podczas spotkań z naszymi trenerami masz więc pewność, że wykonywane przez Ciebie ćwiczenia są w pełni dostosowane do Ciebie i Twoich potrzeb oraz Twojej kondycji, dzięki czemu unikasz zbędnych wysileń i osiągasz dużo lepsze rezultaty niż przy treningu indywidualnym. To też znakomita forma motywacji – dobry trener personalny to nie tylko wykwalifikowany instruktor, ale również Twój partner podczas ćwiczeń, który nie tylko będzie Cię wspierał swoją wiedzą i fachowym doświadczeniem, ale pomoże Ci przetrwać kryzys i zmotywuje Cie do ciągłego rozwoju i samodoskonalenia.

 

Treningi personalne

PAKIET 10 TRENINGÓW

2000 zł

PAKIET 20 TRENINGÓW

3600 zł

Trening personalny to najbardziej efektywna i bezpieczna forma ćwiczeń fizycznych. Trener przygotuje Twój indywidualny plan treningowy w zależności od Twoich potrzeb, kondycji i możliwości. Dzięki Treningowi Personalnemu, każdy ma możliwość osiągnąć swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.

Skontaktuj się z nami


Made with by Rocket-Marketing