QUANTUM WELLNESS - TWOJE ZACISZE W CENTRUM MIASTA

Poczuj nowy wymiar odprężenia w zamkniętej strefie wellness. Jej kameralność i luksus pozwolą, by korzystanie z uroków saun nabrało pierwotnego charakteru. Przestrzeń ta została stworzona, by umożliwić Ci głębokie odprężenie się po trudach dnia codziennego. Rozpocznij podróż w świat relaksu w niezwykłym miejscu, gdzie chwile spędzone w strefie ciepła, kojącej muzyki i naturalnych aromatów sprawią, że nabierzesz sił do podejmowania nowych wyzwań.

POZNAJ Strefy

Skorzystaj z kameralnej strefy wellness,  gdzie czekają na Ciebie seanse w aromaterapeutycznej łaźni parowej TYLO, solne inhalacje w saunach fińskich oraz aromatyczne kąpiele wodne. Po seansie w strefie relaksu, oddaj się w ręce naszych profesjonalistów i skorzystaj z usług Kliniki Urody.

Quantum Welness to ekskluzywne miejsce w Warszawie, które zostało stworzone z myślą o wyjątkowych i wymagających Klientach poszukujących spokoju, ukojenia i regeneracji po trudach dnia codziennego. Tylko tutaj dzięki zastosowaniu unikatowych rozwiązań prozdrowotnych oraz najnowszej technologii wykorzystującej potencjał wody, możesz skorzystać z możliwości relaksacyjnych, które pozwolą Ci pozbyć się uczucia napięcia i zmęczenia oraz wpłyną na Ciebie w sposób kompleksowy. Pozwól, aby pobyt w Strefie Welness stał się dla Ciebie prywatnym rytuałem, podczas którego wyciszysz się i zrelaksujesz, oczyszczając nie tylko swoje ciało, ale i umysł.

 

Korzystając z naszej wyjątkowej oferty, będziesz mógł zażywać relaksu w trzech strefach dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dla osób preferujących łagodniejsze warunki saunowania przygotowaliśmy:

Made with by Rocket-Marketing