Diagnostyka

Prawidłowa diagnoza jest podstawą zarówno aktywnej profilaktyki, jak i skutecznego leczenia.
Dzięki konsultacjom doświadczonych lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów jesteśmy w stanie rozwiązać Twój problem.

Terapia manualna

Nieodzowny element przywracania Twojego ciała do idealnej formy, abyś mógł w pełni cieszyć się aktywnym życiem.
Nasi wysokiej klasy rehabilitanci pozostawią Cię we wspaniałej formie.

Fizykoterapia

Twoje ciało nie ma dla nas tajemnic.
Dla  pełnego komfortu stworzyliśmy strefę fizjoterapii i rehabilitacji, gdzie usuniemy wszelkie dolegliwości bólowe: narządu ruchu, dysfunkcje kręgosłupa, układu nerwowo-mięśniowo-szkieletowego.
Spełniamy obietnice.

BECOME THE NEW YOU


Wypełnij ten formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Made with by Rocket-Marketing