Absolwentka Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Łodzi, ze specjalizacją kosmetologia.

Brała udział w licznych  szkoleniach z technik medycyny estetycznej prowadzonych w kraju i za granicą przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej m.in. ( Alma Lasers w Izraelu z udziałem profesora Moshe Lapidoth, Grieger Cosmetic Group, MEAA Marie Engman Aesthic Acadmedy).

Stale rozwija swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w warsztatach organizowanych przez firmy dystrybujące opatentowane urządzenia do medycyny estetycznej ( ITP, Infinita, BTL)

Karolina jest także właścicielką Quantum Clinic w Milanówku, w którym wykonywane są zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, stylizacji paznokci a także fryzjerstwa.

Podczas swojej drogi zawodowej, a trwa ona już ponad 18 lat wyspecjalizowała się w szeroko pojętej kosmetologii. Stosuje metody  osiągania najlepszych efektów odmładzania skóry z zachowaniem naturalnego młodego wyglądu. Opracowuje ,,urodę na lata ” Pacjent ma opracowywany plan odmładzania na najbliższe kilka lat w zależności od potrzeb z użyciem wysokowyspecjlizowanej  technologii  jak i zabiegów medycyny estetycznej.Dzięki łączeniu technik uzyskuje w krótkim czasie zadowalające pacjenta efekty.

Pacjenci cenią ja za wiedzę i umiejętność, a także za wyjątkowy zmysł estetyczny i wyczucie proporcji.

Najważniejsze jest dla niej zapewnienie Pacjentowi kompleksowości świadczonych usług oraz budowanie z nim długoterminowych relacji, które pozytywnie wpłyną na jego duszę, ciało i dobre samopoczucie.

Każdego dnia dba o zachowanie najwyższego standardu pracy w Klinice. Najważniejszy jest dla niej szacunek do Pacjenta, precyzyjne określenie jego potrzeb oraz zastosowanie najlepszych dostępnych rozwiązań.

Prywatnie miłośniczka własnej profesji, a także biegania. W tej dziedzinie również dąży do perfekcji. Ostatnio brała udział w maratonie w Miami.