„Yoga is not about touching your toes, it is what you learn on the way down” 

 Z aktywnością fizyczną związana jestem od dziecka. Bardzo szybko zaczęłam trenować lekką atletykę, by później zająć się wyczynowo siatkówką, w międzyczasie capoeirą i tańcem współczesnym. 
Przez kilkanaście lat moją codzienną rutyną był trening, co wykształciło we mnie samodyscyplinę, silną wolę a przede wszystkim świadomość, że zdrowe ciało to też zdrowa dusza. Bardzo długo szukałam tej jednej aktywności która będzie ze mną współgrać i połączy nabytą świadomość ciała z duchowością. 9 lat temu postawiłam stopy na macie do jogi. Od tamtej pierwszej lekcji wiedziałam, że odnalazłam to, czego szukałam i postanowiłam, że będę nauczycielem jogi do czego konsekwentnie dążyłam. Przez 8 lat praktyki jogi poznałam kilka systemów nauczania; m.in Iyengara, Kundalini i Asztanga Vinyasa jogę, dwukrotnie wyjechałam do Indii by zgłębić filozofię jogi u jej źródła i praktykować pod okiem wybitnych nauczycieli. 
Trzy lata temu ukończyłam kurs nauczycielski, uczę innych, jak również nieustannie poszerzam swoją wiedzę; nie tylko z zakresu jogi, ale również świadomości ruchu, duchowości, holistycznego podejścia do życia i ajurwedy.